Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

sobota 13. února 2010

Donna Karan Pure DKNY


Čisté, hebké, ekologické...A máme tady opět jednu horkou novinku, která nejen svou vůní, ale i pozadím (reklama, projekt apod.) okouzlí nejednu evropskou a americkou ženu. Proč to tvrdím? Protože vůně Pure DKNY nejenom rozšiřuje sortiment řady Pure, která zahrnuje oblečení, ložní prádlo a další výrobky, ale také apeluje na hodnoty jako je láska, mateřství, partnerství a především ekologická odpovědnost vůči planetě. Daleko je tedy někdejší uspěchaný New York, rozjásané mládí a materiální zázemí, které tak ráda a tak často značka ještě nedávno propagovala či alespoň svým oblečením a dalším zbožím dávala najevo.
Další atraktivní informací může být i to, že je ve vůni použitá unikátní ugandská vanilka, díky níž se značka DKNY zapojila do projektu organizace Uganda Care (vznikla v roce 1969) na podporu afrických žen, kterám chce dopřát vzdělání, zaměstnání a především ztracené či nikdy nepocítěné sebevědomí.
Ale nyní již k vůni, kterou bych doporučila všem milovnicím lehounkých krémových vůní nebo vůní s notnou dávkou velmi jemných, čistých tónů. Nadšené pak budou zejména ty, pro něž je je Pure White Linen příliš svěží, které nesnesou zvláštní tóny Cacharel Noa a které se nesžily s loňskou novinkou In The Mood for Love pro její přílišnou až mandlovou krémovitost. Ve vůni tedy nejvýrazněji ucítíte křehkou frézii, která je zabalena v lehounce pudrově-krémových tónech jasmínu, a samozřejmě také jemný doušek vanilky.


Doplňující
informace:


Nejvýraznější element: krém

Rok uvedení: 2010

Reklama: zde


Složení parfému:

Hlava: vanilka, orosené okvětní lístky
Srdce: lotos, růže, jasmín, frézie, orchidej
Základ: bílá ambra, santalové dřevoVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


3 komentáře:

  1. Dnes jsem ji očmichala. Je nádherná! Pro milovnice výše jmenovaných parfému to pravé:-)

    OdpovědětVymazat
  2. Už jsem byla 2x v parfumérii... pak až do večera "očuchávám" svoje zápěstí... úžasná...

    OdpovědětVymazat
  3. koupila jsem si ji naslepo,vůbec nelituji,je to nádherná čistá vůně,a jestli ji pořídíte jako dárek,určitě s tím nic nezkazíte.JEN MENŠÍ VÝDRŽ

    OdpovědětVymazat