Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

neděle 31. srpna 2014

Calvin Klein Euphoria GoldI když je ještě oficiálně léto, venku je už zima, jako kdyby byl podzim. Do tohoto deštivého a chladného počasí perfektně zapadá novinka od Calvina Kleina s názvem Euphoria Gold. Jedná se o další limitku a další přetvoření oblíbeného parfému Euphoria, který dlouhodobě patří v e-shopech mezi top oblíbené parfémy.

A jaká je tedy Euphoria Gold? Její zlatavý flakon předznamenává hřejivou vůni, a když jej otevřete, jako první pocítíte aroma delikátního medu. V tomto případě tedy flakon perfektně koresponduje s obsahem lahvičky.

Když jsem si vůni Euphoria Gold stříkla na zápěstí, nejdříve jsem zaznamenala lehké citrusové tóny v podobě šťavnatých mandarinek. Postupně se začalo čím dál více uvolňovat medové aroma, které působí velice jemně a hřejivě a nakonec se ve vůni rozvinuly santalové tóny společně s pižmem a exotickým pačuli.
Tato vůně je skvělou volbou do deštivých a zachmuřených dní. Příjemně vás totiž zahřeje a dodá vám tu pravou podzimní náladu. Vůně medu evokuje horký čaj oslazený medem, který si dáte po podzimní procházce. Tuto vůni doporučuji všem, kteří mají rádi vůně od Calvina Kleina a chtějí vyzkoušet nějakou zajímavou novinku pro nadcházející chladné nyí. Tato vyvážená medová kompozice vás zajisté dostane!

Žádné komentáře:

Okomentovat