Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

pátek 9. května 2014

Escada Born in ParadiseNebyla by to Escada, aby pro nastávající letní sezonu opět nepřipravila nějakou zajímavou limitku. Zatímco v loňském roce vévodily Escadě třešně v podobě vůně Cherry in the Air, protentokrát se stal jednou z hlavních ingrediencí parfému kokos. Když k tomu ještě připočítáte krásný modrý flakon a téměř snový název Born in Paradise, je těžké říci tomuto parfému ne…

Dámská vůně Escada Born in Paradise je v pořadí již 22. Limitovanou edicí. Vůně je inspirována tropickým rájem Francouzské Polynésie a dokonale tak evokuje obraz pestrobarevných květin, malebných pláží a sladkého tropického ovoce. 

Při navrhování tohoto parfému se parfémáři také nechali inspirovat oblíbeným nápojem Pina Colada. Vůně Born in Paradise vás okouzlí jedinečnou směsicí ananasu, kokosu, vodního melounu a zeleného jablka.

Tyrkysový flakon vůně Born in Paradise je ozdobený růžovým květem ibišku, který můžete nosit i jako prstýnek. Obal flakonu s kresbou ženy užívající si krásu ráje, navrhla ilustrátorka Kelly Thompson. 

Hlava:
jablko, vodní meloun, guave

Srdce:
kokos, ananas

Základ:
cedr, pižmo, santalové dřevoŽádné komentáře:

Okomentovat