Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

středa 19. června 2013

Escada Cherry in the AirZnačka Escada má ve zvyku každý rok uvádět na trh různé limitované edice pro jaro a léto, které jsou velice očekávané a oblíbené. Letošní novinkou je dámská vůně plná živých ovocných a květinových vzorů Escada Cherry in the Air, která se skvěle hodí pro nadcházející prázdniny!


Parfém je inspirovaný nezaměnitelnou a velice osvěžují vůní sladkých třešní. Escada Cherry in the Air ve vás vyvolá příjemný pocit začínajících období dlouhých, horkých a bezstarostných dní. Vůně vás zanese až do ovocných sadů jižního Francouzska, kde si můžete přímo pod stromy vychutnat sladké plody právě natrhané z třešňových větví. V klidu si tak užijete pravé gurmánské tóny, které ve vás rozpálí chuť do života a vyvolají představu veselých letních dní. Parfém dokonale vystihuje bezstarostnou radost ze života, která je pro značku Escada příznačná. K její lehkosti přispívá nečekaná kombinace červených plodů s návykovým akordem pěnových sladkostí, což symbolizuje perfektní směs mladistvosti a gurmánského požitku, který mají mladí lidé rádi. 

Vůně se ukrývá v ikonickém flakonu, který bývá pro limitované edice Escada příhodný. Flakon vás zaujme svým živým vzhledem podpořeným kombinací růžových odstínů společně s luxusní saténovou mašlí v barevném odstínu dozrátých třešní. Na hrdle flakonu je umístěný sympatický přívěšek, který můžete nosit jako skvělý módní doplněk. Design přívěsku se nese v duchu trendů pro jaro a léto 2013. Třešně jsou synonymem začátku léta v přírodě a v módě jsou v poslední době velice populární., jelikož jejich barva je protikladem chladivých barev zimy. Na obalu flakonu je vyobrazena mladá dívka, která se projíždí na kole třešňovým sadem. 
Vůně se otevírá lákavými tóny třešní a šťavnatých malin, které evokují pocit dozrátého ovoce, zatímco náznak mandarinky propůjčuje vůni energický příval citrusové svěžesti. Lehkost lupínků gardénie obohacují gurmánské krémové tóny kokosové orchideje a hřejivé vanilky. Směs doplňují tóny pěnových cukrlátek, které vyvolávají pokušení, povzbuzují chuť a dodávají vůni jedinečný charakter. V základu vůně se mísí uklidňující santal, dub a pižmo s krémovým akordem bílé kůže umocňující svůdný aspekt vůně.


1 komentář: