Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

sobota 30. března 2013

Carolina Herrera CH a CH Men - vůně pro lidi, co si plní své sny


Také toužíte žít ve světě přesně takovém, jaký si přejete? Jedinečné vůně Carollina Herrera CH a CH Men, vznikly jako odpověď na tuto otázku. Dvojice vůní zosobňuje touhu po splněných snech i jejich samotnou realizaci, která není překážkou pro člověka, jenž věří v sám sebe. Přejete si zažít pravý adrenalin, užívat si luxusu, vychutnat si romantickou večeři v létajícím balónu a nebo si jen v naprostém klidu zahrát šachy? Potom se nechejte inspirovat okouzlujícími esencemi parfémů CH a CH Men, které v sobě ukrývají svět splněných přání.

Carolina Herrera CH
Módní návrhářka Carolina Herrera se stala ve svět módy i ve světě vůní dokonalým synonymem luxusu,CH vznikla jako skvělý nápad jak zachytit a spojit dohromady různé prvky z neobyčejného života Caroliny Herrery. Vůně v sobě odráží sílu ducha, smyslnost ženy a odvahu jít si za svým snem. 
elegance a sofistikovanosti. Za jejím velkým úspěchem stojí nejenom bezesporu obrovský talent, ale také píle a chuť na sobě pracovat. Jedinečná dámská vůně

S excelentní vůní Carolina Herrera CH začnete svůj den s neuvěřitelným pocitem volnosti a prožijete ho naplno tak, jako by byl váš poslední. Parfém ztělesňuje myšlenku, že si každá žena zaslouží žít ve světě, který odráží její nápady a pocity. Naslouchejte svému já a to, co se vám nechce udělat dnes, odložte na zítra! Naučte se hledat inspiraci sami v sobě! Každá nápaditá žena touží mít svoji vůni, která ji bude skvěle doprovázet od rána do večera. Taková je právě vůně Carolina Herrera CH, která na žádné ženě není stejná! Parfém nabádá k tomu, abyste se nikdy neprobudili ze snu, který jste se rozhodli žít…

Vůně se vrací na samou podstatu čistoty i vášně každé ženy. Šťavnaté esence melounu se dokonale snoubí s akordy sladkého pomeranče a grapefruitu. Hedvábné tóny jasmínu jsou doplněny podmanivým bergamotem a vzrušující skořicí. Tajuplné dřevo se proplétá s delikátním aroma vášnivé pralinky. 

Carolina Herrera CH Men
Pánská verze vůně CH symbolizuje muže, kteří jsou za svými cíly schopni ujít velkou cestu, bez myšlenky na to, že by se vzdali. Muž CH se vyzná ve svých pocitech a přesně podle nich žije. Miluje cestování a svobodu, stejně jako se dokáže naplno soustředit na potřeby ženy a být dokonalým gentlemanem. Nositel vůně má svůj nezaměnitelný a velmi originální styl, který si bere s sebou všude, kam jde. 

Podmanivé esence tajuplné kůry se dokonale proplétají s citrusovým osvěžujícím mixem. Hravá fialka a živočišná ambra vytvářejí velice vzrušující kombinaci. Muškátový oříšek a čistá kůže se spolu smyslně snoubí. Tečku na závěr dotváří sladká vanilka a hřejivé dřevo. Žádné komentáře:

Okomentovat