Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

čtvrtek 9. dubna 2015

Bytové parfémy Mr & Mrs FragrancePoužíváte bytové parfémy? Já si asi některý v nejbližší době opatřím. Myšlenka, že by to mohlo doma příjemně vonět, se mi totiž velice líbí. Dříve jsem zkoušela nějaké osvěžovače vzduchu ve spreji nebo do zásuvky, ale tyto vůně mi připadly příliš syntetické, spíše jako nějaký čistící prostředek. Bytové parfémy, které se skládají z přírodních ingrediencí, by ale konečně moly být to pravé. 

Bytové parfémy lze nejčastěji pořídit ve formě tzv. aroma difuzéru, které prodává například značka Mr & Mrs Fragrance. Aroma difuzér je vlastně malá skleněná lahvička, která obsahuje parfém. Pro rozptýlení vůně po místnosti se do lahvičky vkládají bambusové tyčinky, které parfém nasají a následně jej takto postupně uvolňují do éteru. Zajímavostí je, že intenzitu vůně v místnosti můžete velice snadno korigovat, a to počtem vložených bambusových tyčinek. Čím více jich vložíte, tím více vůně v místnosti bude. Pokud vám začne vůně v místnosti slábnout, můžete ji opět zintenzivnit snadným otočením tyčinek. Část tyčinky, která byla po celou dobu ponořená do lahvičky, vám takto znovu osvěží místnost.

Právě značka Mr & Mrs Fragrance patří k těm nejkvalitnějším značkám bytových parfémů, které na trhu najdete. Výhodou je, že jednotlivé náplně do aroma difuzérů můžete nakupovat zvlášť, aniž byste museli kupovat celý aroma difuzér znovu. Stejně tak bambusové tyčinky lze kdykoliv dokoupit. 

Značka Mr & Mrs Fragrance nabízí velice širokou škálu esencí. V nabídce naleznete svěží, kořenité, květinové i citrusové vůně. Jednotlivé esence vás dokážou nabudit novou energií, stimulovat při práci, anebo si naopak můžete vybrat takovou vůni, která vás doma zrelaxuje po náročném dni a navodí ve vašem domově příjemnou útulnou atmosféru. Záleží pouze na vás, jakou vůni si zvolíte. Flakony aroma difuzéru jsou navrženy ve velice moderním designu, který je originální, ala zároveň dokáže perfektně zapadnout do každého interiéru, aniž by působil rušivým dojmem.

Máte s bytovými parfémy nějaké zkušenosti? Který byste mi doporučili k vyzkoušení?

Žádné komentáře:

Okomentovat