Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

úterý 10. března 2015

One Direction You and IBritská chlapecká skupina One Direction útočí na srdce svých fanynek nejen svými písničkami, ale také po vzoru ostatních celebrit-vůněmi. Daří se jim to?

Pod značkou One Direction již vyšlo několik dámských, neboli lépe řečeno dívčích parfémů. Okouzlující růžové flakonky a narůžovělé krabičky se sexy mladíky jsou opravdu dobrým marketingovým tahem. Před pár dny jsem v drogerii narazila na jeden z těchto parfémků s názvem You and I, což je jak jsem později zjistila, název jedné z jejich písniček. 

Dámská vůně One Direction You and I má díky svému pestrému složení dobrý potenciál. Pižmo, orchidej, citrusy a gurmánská pralinka totiž vůbec není špatná volba. To, že tento parfém bude extra sladký není nutno zdůrazňovat....

Po vyzkoušení tohoto parfému na ruku mohu konstatovat, že vůně You and I sladká je, ale není to tak hrozné. Evokuje atmosféru prvních lásek, flirtování a připomíná mi trochu aroma ovocných šampónů na vlasy. Pro mladé teenagerky není tento parfém vůbec špatná volba a starší ročníky jen mohou tiše závidět, že k nim tento hravý koktejl mladistvé lásky zkrátka nesedne. I když, vyzkoušejte a uvidíte, možná v sobě ukrýváte skrytou Directionerku :)

Žádné komentáře:

Okomentovat