Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

pondělí 6. ledna 2014

Burberry Brit RhythmV minulém roce přišla značka Burberry po pěti letech na trh s novou pánskou vůní Brit Rhythm, která je inspirovaná adrenalinem a vzrušením ze živého rockového koncertu. Její výrobce Christopher Bailey totiž miluje muziku a rozhodnul se vytvořit pro podobně smýšlející muže jedinečný zážitek, který jim má dodat novou energii a patřičné sebevědomí pravého rockera. 

Jaké ingredience zvolit pro vůni představující atmosféru živého koncertu?  Abych řekla pravdu, jediné co mě napadá je pach lidského potu a nějaké rozlité alkoholické nápoje. Ihned jsem si tedy našla složení parfému Brit Rhythm a dozvěděla jsem se, že obsahuje:

Hlava: kardamom, jalovec, bazalka, verbena
Srdce: pačuli, kůže, styrač
Základ: cedr, kadidlo, fazole Tonka

Nevím, jestli je běžné se k takovýmto esencím dostat na rockovém koncertu, ale pokud je to pokus jak navodit energizující atmosféru, tak to není úplně špatná volba esencí. Jak podle složení vidíte, jedná se o velice intenzivní kořeněnou vůni, která vám zpočátku přinese osvěžení v podobě verbeny a čerstvé bazalky, které se začne postupně prolínat s živočišnými tóny kůže, exotického pačuli a výraznými notami kadidla.

Kolem vůně Burberry Brit Rhythm byla vytvořena velká reklamní kampaň, v jejímž čele stál britský George Barnett. Společnost Burberry také v rámci propagace této rockové vůně zajistila dokonce tři živé koncerty v Londýně, New Yorku a Singapuru, což opravdu není u propagace parfému zvyklé. 
muzikant

Pánský parfém Burberry Brit Rhythm má jistě velmi dobře nakročeno – propracovaná reklamní kampaň, moderní flakon a výrazné kořenité aroma, které vás zvedne ze židle. Brit Rhythm je zkrátka vůně plná sebevědomí a energie. Boří zaběhnuté koleje a je velice odvážná. Vytvořit atmosféru živého koncertu a nadšeného davu jistě není zrovna nic jednoduchého…jaké ingredience byste pro zhotovení pravé rockové vůně zvolili vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat