Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

úterý 2. března 2010

To jsem já... aneb klíčovou dírkou do našich voňavých životůTentokrát se nám představí:


Štěpánka (v této rubrice již druhá...ať žije náhoda!) alias veselá a přemýšlivá žena do pohody i nepohody... Prodělala s námi tzv. parfémové poradenství a zjistila o sobě a o svých "voňavých choutkách" mnohé...Zdravím všechny milovnice parfémů a krásných provoněných chvil, které nám život přináší. A vím o čem mluvím, protože právě, když jsem si udělala chvilku pro sebe, navoněla se svým oblíbeným parfémem, abych navodila tu správnou atmosféru pro sepsání pár řádků z mého života, tak přesně v ten okamžik si přítel k večeři rozdělal značně proleželé olomoucké tvarůžky :-). To je život! Ale spíše bych chtěla poděkovat paní Elišce za tento úžasný blog a za cenné parfémové rady a pomoc při výběru parfémů. Paní Eliška za mnou ochotně přijela a udělali jsme si den jen pro nás dvě... Měla jsem možnost vyplnit několik zajímavých a hravých dotazníků, očichat spoustu vůní i éteráčků, ze kterých se vůně vyrábějí, a zjistit, co mi vlastně voní. Ještě jednou moc děkuji, byl to nezapomenutelný zážitek...


No ale co můžu říct o sobě? Pracuji v marketingu v divizi zmrzliny jedné velké nadnárodní společnosti. Vzhledem k tomu, že zmrzlinu můžu v jakémkoliv množství, jsem v práci více než spokojená. Práce je pro mě hodně důležitá, ale důležitější jsou vztahy, jak s kolegy, tak hlavně s přáteli. Zdravá a spokojená rodina je na prvním místě a je to ten největší poklad.

Ráda dělám na své okolí dobrý dojem, což se vedle přirozenosti rozhodně neobejde bez příjemného parfému. Teď v zimě jsem si zamilovala Diesel Fuel for life Unlimited, který mě vždy zahřeje na duši a prošel také hned na první pokus schvalovacím procesem u mého přítele. Má jen jeden nedostatek (ten parfém :-) ), moc dlouho nevydrží.

Občas se nechám pohltit spoustou práce a stresu a pak si potřebuji nějak pročistit hlavu. Ráda si zajdu na spinning nebo na pilates. Když chci ale jen relaxovat a zapomenout na celý svět, tak jdu do sauny…ticho, teplo a praskající dřevěné obložení co krásně voní... no k dokonalosti už mi tam chybí jen láhev vína, čokoláda a svíčky. Krásně si odpočinu taky, když si s přítelem jen tak vezmeme kytary a zazpíváme si od Nohavici přes Brontosaury až po Kabáty.

Mezi mé velké záliby mimo jiné patří očichávání parfémů v parfumerii, strašně mě baví objevovat nové a nové vůně. Snad nás je s touto „úchylkou“ víc :-). Málokdy se mi povede jen tak bez povšimnutí projít kolem parfumerie. Tenhle koníček ale celkem leze do peněz… doma potom totiž tak dlouho otravuju (někdy to trvá i víc jak rok), až si vybojuji další kousek do sbírky vůní.

Můj první parfém byl DKNY Woman. A když jsem ho začala cítit kolem sebe víc než na sobě, lišácky jsem ho vyměnila s kolegyní v práci za úžasný, skoro netknutý Versace Bright Crystal, což se doma nesetkalo s velkým ohlasem (připadala jsem si jako tenkrát v první třídě, když jsem přišla nadšeně domů s tím, že jsem vyměnila celou peněženku za hopíka). Mezi mé oblíbené patří i Lacoste pour Femme a momentálně nejvíc přemýšlím nad Chloé, který mě okouzlil (ale Vánoce i Valentýn už byly :-)… tak co třeba k Velikonocům?… přežiji potom i ten vejprask :-) ).

Děkuji všem, které jste to dočetly až sem. Mějte se krásně! Štěpánka...Oblíbená barva: zelená a fialová
Přetrvávající nálada: klidná/zamyšlená
Oblíbená činnost: relaxování, smích
Oblíbený parfém: Diesel Fuel for Life Unlimited, Lacoste pour Femme
Životní heslo: Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby.Příště můžeme nakouknout i k Tobě... Stačí napsat na adresu elapela@post.cz a něco zajímavého o sobě povědět :-)


Žádné komentáře:

Okomentovat