Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

pondělí 22. prosince 2008

Max Mara Le ParfumMihotavé okamžiky jasnozření...


Le Parfum je zpočátku velmi zvláštní - jemně švestková vůně posypaná sypkým pudrem muškátového oříšku. Srdce je o něco málo jemnější, květinově lehce svěží (růže, frézie) , ale stále si uchovává svůj někdejší pikantní a sušší ráz.
Ačkoliv jsem to nečekala, Max Mara Le Parfum mne vskutku příjemně překvapila svou zvláštní a nečekanou suchou kořenitou svěžestí.


P
odobné vůně: -

Sluší ženám: elegantní

Alegorie vůně: inteligence

Typ vůně:

květinová

dřevitá

Ostatní atributy:

koření obecně

růže

pudr

jarní květiny

Oficiální informace od výrobce:


Skupina vůně: květinově dřevitá pižmová

Rok uvedení: 2008

Tvůrce: Vincent Schaller

Reklama: zde


Složení parfému:

Hlava: švestka, muškátový oříšek, růžový pepř
Srdce: gardénie, frézie, marocká růže, jasmín
Základ: santalové dřevo, pižmo, brazilské růžové dřevoVýhodně koupíte zdeVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


2 komentáře:

  1. Dovoluji si napsat první komentář..tato vůně mě zaujala popisem,že se jedná o vůni inspirovanou světem pánských parfémů..naslepo jsem si ji hned objednala,zamilovala a používala celé loňské léto! Děkuji za krásnou recenzi,plně souhlasím,jen mě mrzí malá výdrž této vůně..přesto už mám nový flakón na letošní léto připraven :o)

    OdpovědětVymazat
  2. Já si tu vůni dneska objednala, zkoušela jsem ji v parfumérii a výdrž byla velká, ještě druhý den jsem ji cítila......moc se na ten parfémek těším :) Taky na léto :)

    OdpovědětVymazat