
Záhadná říše podvodního světa, slepé uličky tajemství, dech moře...
Cool Water je vskutku vodou, svěží, tajemnou a svůdnou. Poprvé se představí intentivní vůní lotosového květu a černého rybízu, kde sem tam probleskuje svěží meloun. Později přichází na řadu sladká vůně májové růže. Ačkoliv se kdysi kolem tohoto parfému strhnul velký ruch a dodnes je často používáný, podle mého názoru se nejedná o tuctovou svěží, vodní vůni. Je sice svěží, vodní, ale právě ona nedefinovatelná sladkost (malinko do medova) ji činí nevšední a originální. Cool Water noste ke všemu modrému, zelenému a bílemu, především v létě.
Podobné vůně: -
Sluší ženám: veseláKategorie:
Oficiální informace od výrobce:
Skupina vůně: květinově vodní ovocná
Rok uvedení: 1996
Složení parfému:
Hlava: citrusy, ananas, černý rybíz, kdoule, meloun, lotosový květ, vodní lilie
Srdce: májová růže, jasmín, konvalinky
Základ: vetiver, kosatec, moruše, broskev, ambra
Nejvýhodněji koupíte zde
Kromě parfémů a toaletních vod si na e-shopu můžete zakoupit luxusní dárkové sady, které vždy obsahují vhodný dárek, pleťovou kosmetiku, dekorativní i vlasovou kosmetiku. Jednoduše vše pro krásu na jednom místě.
Nově si teď můžete zakoupit nejen
Tato vůně mě vysloveně odpuzuje, pardon.
OdpovědětVymazatKatka
... hm, tak to jste asi chlap! Petra
OdpovědětVymazatPříjemná vůně..
OdpovědětVymazatJsem vesela,vodni i svezi a tak tuhle klasiku zeru-))Voda,voda,more,plaz,sprcha,pozitek,slunce,to pri ni citim!
OdpovědětVymazat