Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

úterý 30. června 2015

Bvlgari Aqua Divina



Novinka od Bvlgari vůně Aqua Divina mě zaujala již na první pohled svým okouzlujícím flakonem, který připomíná mořskou lasturu. Uvnitř flakonu se navíc ukrývá velice jedinečná vůně, která se netouží za každou cenu zalíbit, přesto vás ovšem dostane. 

Vůně Aqua Divina totiž evokuje chvíle strávené na břehu moře těsně před tím, než začne pršet. Všude je cítit vlhké teplo, a vy cítíte, že se tato klidná atmosféra brzy přemění v letní bouřku.  První kapky vody již začaly dopadat na vysušenou horkou zem a místo toho, aby se tvořily kaluže, se kapky deště nejdříve odpařují zpátky do vzduchu...najednou si uvědomíte, že je všechen písek více cítit, stejně jako mořská sůl a rostliny....je zde krátká letní bouřka, která vás bude konejšit a poskytne vám příjemné osvěžení, abyste načerpali novou energii.....a právě taková je Bvlgari Aqua Divina....

Ve složení této vůně skutečně naleznete velice zajímavé ingredience, mezi které patří bergamot, mořská sůl, zázvor, magnolie, gdoule, tóny dřeva, ambra nebo včelí vosk. Zde vidíte, že tato vůně asi nesedne úplně každému, ale je natolik zajímavá a výjimečná, že rozhodně stojí za vyzkoušení. Já osobně jsem z ní nadšená a oceňuji zejména její originalitu. Pro letní dny je Bvlgari Aqua Divina jako stvořená a rozhodně se s ní neztratíte v davu typických citrusových letních vůní. Možná právě tento parfém se stane vaší letní srdcovkou!

Žádné komentáře:

Okomentovat