Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

pátek 27. prosince 2013

Exkluzivní parfémy roku 2013Letos se ve světě vůní objevila celá řada zajímavých novinek. Které byly ty nejzajímavější? Zde najdete krátký přehled:

Tato luxusní dámská vůně je především velice provokativní a smyslná. Když se jí navoníte, zahalíte se do aury vzrušení a touhy. S parfémem Just Cavalli si budete po celý den připadat jako neodolatelná bohyně a svůdné aroma je vhodné i pro večerní nošení do společnosti. Perfektně zvolená kombinace ingrediencí jako je neroli, květ Tiaré nebo palisandrové dřevo, utváří z tohoto parfému skutečný smyslný požitek. 

Další zajímavou vůni pro rok 2013 je dámská vůně
Hermes Jour d´Hermes, která je jako stvořená pro všechny romantické ženy s vrozenou intuicí a smyslem pro krásu. Tento parfém pohladí vaši duši i tělo. Aroma parfému evokuje čerstvě nařezané květiny a osvěžující ranní rosu po letním večerním dešti. Vůně Jour d´Hermes vás dokáže okamžitě nabít pozitivní energií, která vás bude provázet po celý den.

Guess Girl
Skvělou dámskou vůní je také novinka Guess Girl, která je vůně inspirovaná těmi nejsvůdnějšími ženami světové módní scény. Parfém je navržen pro ženy, které touží být jedinečné a smyslné. Vůně je mladistvá, koketní a velmi sexy. Je inspirovaná ženami, jako je Brigitte Bardot nebo Marilyn Monroe. Romantický a zároveň osvěžující koktejl dřevitých tónů, sladkých malin, orchidejí a vanilky působí velice žensky, svůdně a zároveň hravě. 

Jestli hledáte mezi parfémy skutečně něco nového a netradičního, potom
vyzkoušejte tuto zajímavou novinku roku 2013, která sklízí celosvětový úspěch. Pánský parfém Hugo Red je založen na souhře protikladů. V parfému ucítíte jak chladivé, tak i hřejivé tóny. Jemné akordy se proplétají s výraznými ingrediencemi, které povzbudí vaši rozhodnost a odvahu. Parfém Hugo Red je díky svým vlastnostem dokonale univerzální a můžete jej nosit v každém ročním období. 

Boss Orange Man Feel Good Summer
Tato velice optimistická pánská vůně je až povrch naplněna šťavnatými pomeranči, které jsou doplněny sladkou hruškou, svěží okurko a hedvábným mechem. Parfém je mimořádně vhodný pro letní dny a skvěle doplní všechny pozitivní muže s uvolněným ležérním stylem. Parfém vzniknul v roce 2013 jako odlehčená verze úspěšné vůně Boss Orange Man a sklízí opravdu velký úspěch.

1 komentář:

  1. vůně od Hermes je vážně úžasná, hodí se spíše na jaro a léto a považuji ji za velice povedený kousek letošního roku

    OdpovědětVymazat