Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

neděle 5. dubna 2009

Carla Fracci Salomé


Smyslná Salomé...Vůně Salomé je inspirována biblickou princeznou Salomé, která tančila před zraky svého otčíma proslulý "závojový tanec", za nějž si poté vyžádala hlavu samotného Jana Křtitele. Tyto motivy jsou inspirovány hrou Oscara Wilda, kterou následně do slavné operní podoby převedl Richard Strauss. Kupodivu poté vznikl také balet Salomé, v němž se mimo jiné hlavní úlohy ujala i slavná italská primabalerína Carla Fracci.
Salomé je zpočátku příjemně citrusová s lehounlinkou příměsí ananasu. Teprvé poté následuje estráda smyslných ženských květin v čele s magnólií, která je jemně ponořená do vanilkového vývaru. Čekejte tedy vcelku příjemnou, nenáročnou vanilkově květinovou vůni s nenápadným, ale trvanlivým ananasovým tónem.
Zkrátka a dobře, máte-li rády květinové vůně na vanilkové bázi, Salomé určitě běžte vyzkoušet...Oficiální informace od výrobce:

Skupina vůně: orientální květinová

Rok uvedení: 2007

Reklama: zde


Složení parfému:

Hlava: citrusy, frézie, gardénie, ananas
Srdce: pivoňka, magnólie, jasmín, růže
Základ: ambra, tuberóza, santalové dřevo, fazole tonkaVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


Žádné komentáře:

Okomentovat