Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

sobota 28. února 2009

Tommy Hilfiger Tommy Girl 10Zde předkládám ještě pár kousků, kterých si na poličkách v parfumeriích příliš nevšímáte. Uvidíme, jestli právem, či neprávem...Tommy Hilfiger Tommy Girl 10


Tommy Girl 1O je velmi lahodná a velmi lehká vůně stvořená pro jarní dny. Ačkoliv složení šeřík neuvádí, cítím jej ve vůni velmi intenzivně. Ovšem není to onen typický lehce pudrový šeřík, zde je, řekla bych, doveden přímo do dokonalosti. Zkuste si zkrátka stoupnout pod samotný keř a máte Tommy Girl 10. K tomu si možná ještě představte lehký vánek černého bezu a jemných citrusů.
Roxy RoxyMožná je dobře, že Roxy bezděčně na poličkách parfumerií míjíte, jelikož se jedná o šumivou, vtíravě sladkou vůni a la malinový a rybízový Celaskon. Ovšem pokud jste milovníci právě sladších vůní, raději už konečně Roxy vyzkoušejte, nikdy nevíte, co vám zrovna padne do "nosu" ;-)

Roxy Love


Bohužel také Roxy Love mne nebývalým způsobem zklamala. Jedná se totiž o další šumivou alternativu k původní Roxy. Zde se však namísto sladkých tónů dočkáte citrusů a zeleného čaje - tedy svěžích tónů.


Vyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...Žádné komentáře:

Okomentovat