Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

sobota 3. ledna 2009

Avon U by Ungaro for HerRozkoš, smyslnost a vášeň, která se stala tak něžnou, jak jen vášeň může být...


Přiznám se, že jsem byla velice zvědavá, co ze spolupráce Emanuela Ungara a tak trochu "profláknutého" Avon vzejde. Sice to není první a poslední spolupráce Avonu s jinými, světovými značkami, ale i přesto... Myslím, že vůně není až tak úplně špatná, i přestože se musím říci, že není ničím výrazná a zajímavá, alespoň po pěti minutách stříknutí. Trochu mi připomíná ostatní avonovské vůně a jejich charakteristický nevýrazný podpis. Je složená především z citrusů a jarních květin, které osmyslňuje vůně něčeho těžšího a bohatšího, což může být onen avizovaný lotos. Ovšem zhruba po půl hodině až hodině se rozvoní do velmi nevýrazné a nezajímavé vůně bez charakteristického podpisu. Vůně se hodí pro všechny neskonalé romantičky. Noste k ní růžovou, růžovou a opět jen růžovou - v jakékoliv podobě, stejně jako ji má na sobě herečka Reese Witherspoon, která tento parfém zaštítila svou tváří. Ovšem pravdu nevím, co si o této spolupráci myslet, má zvýšit prodejnost? Avon o sobě říká, že chce prostřednictvím tohoto parfému nechat své zákazníky okusit pravý pařížský luxus, který značka Ungaro reprezentuje... Vůně bude v prodeji od 5. září 2008, takže kdo po ní touží, hupsněte po ní co nejdříve, ať jí voníte jako jedna z prvních. A klidně kupte vůni i svému protějšku, protože U by Ungaro bude i pro něj (U by Ungaro For Him).


Oficiální informace od výrobce:


Skupina vůně: květinová
Rok uvedení: 2008
Více info: zde
Reklama:
zde


Složení parfému:

Hlava: bergamot, frézie, pepř

Srdce: akát, lotosový květ, vonokvětka

Základ: kosatec, santalové dřevo, mošusVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


1 komentář:

  1. recenze je hloupa ;vysazenost na anglickou, kvalitni znacku Avon,ikdyz je dostupna,levna,je co se hlavne parfemu tyce,velmi kvalitni a tahle vune je opravdu spojenim svet.znacky a Avonu a se mu propujcila tvar herecka?to je prece v poradku,ziji v anglii a idyz jsou tu vsechny znacky vuni velmi levne, a kazdy si je muze dovolit,Avon je take velmi oblibeny a ikdyz i ja vlastnim hodne vselij.vuni,Avon dostavam i od mamce v Cr,i si jej zde rada objednavam.Kvalita parfemu nestoji na cene,ci znacce navrhare!

    OdpovědětVymazat