Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

neděle 14. prosince 2008

Laura Biagiotti Tempore Donna


Citlivý tanec s přírodou...


Tempore Donna je velmi jemná, hebká květinovo ovocná vůně. Z ovoce lze cítit zejména hruška se švestkou, z květin magnólie a z dalších přísad je nápadný oříškově čokoládový tón. Tempore Donna je skutečně zajímavá vůně a doporučuji ji vyzkoušet všem ženám, které hledají něco něžně nenápadného.


P
odobné vůně: -

Sluší ženám: něžná, křehká, citlivá

Alegorie vůně: hebkost

Typ vůně:

květinová

ovocná

Ostatní atributy:

oříšky

čokoláda/kakao

švestka

Oficiální informace od výrobce:


Skupina vůně: květinově ovocná

Rok uvedení: 1999

Reklama: zde


Složení parfému:

jasmín, hruška, švestka, růže, mandarinka, magnólie, vanilka, santalové dřevoVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


1 komentář:

  1. Nádherná vôňa. Teraz sa už nevyrába čo je obrovská škoda. Kúpila som si ju 2x ako miniatúrku niekedy v roku 1999- vtedy bola ešte bežne dostať - a všetci mi ju chválili- priateľ hovoril že voniam ako vianočný stromček, kolega v práci sa ma spýtal čím tak nádherne voniam...Je súčasne teplá a kvetinová, nie ťažká, hebká a sladká, ale nie presladená... slová sú zbytočné, treba ju vyskúšať. Chcem upozorniť, že v niektorých internetových parfumériách sa ešte dopredávajú posledné zvyšky tejto vône. Minulý rok som si ju tak objednala aj ja , rovno 50ml eau de parfum. Aj mi prišla, no bohužiaľ bola pokazená. Tak mi teraz tróni na stolíku krásny ale nepoužiteľný flakónik ako spomienka na časy minulé:-)

    OdpovědětVymazat