Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství jen tomu, kdo je bude milovat...

čtvrtek 20. listopadu 2008

Estée Lauder Spellbound


Zimní večery doutnající vánoční atmosférou...


Spellbound je jedna z nejopulentnějších květinových vůní, které jsem kdy zkusila, a to i přesto, že neobsahuje těžkou, bílou tuberózu. Spellbound je originální a nádherná vůně složená s opravdu velké dávky lehce kořeněného karafiátu, narcisu, který vůni posouvá do nenápadně slaměného tónu, a špetičky kardamonu. Zezdola pak proniká vůně dřev a vanilky, jež vůni nepatrně zjemňuje a zaobluje. Tentokrát čekejte opravdu něco výjimečného a neopakovatelného, vůni, která je dostatečně orientální a květinová, teplá, sladká i kořeněná a navíc nádherně povznášející duši. Doporučuji si ji koupit pro výjimečné příležitosti, na zimu nebo na zlepšení nálady;-)


Podobné vůně: -

Sluší ženám: náročná, požitkářská

Kategorie:

květinová

orientální

koření


Oficiální informace od výrobce:


Skupina vůně: orientálně květinová

Rok uvedení: 1991


Složení parfému:

Hlava: růže, citrusy, meruňka, konvalinka
Srdce: narcis, karafiát, kardamon, pomerančový květ
Základ:
ambra, vanilka, vetyver, santalové dřevoVyzkoušeli jste? Napište svou vlastní recenzi nebo klidně jen názor do komentáře...


2 komentáře:

  1. Je to skutečná nádhera, luxus, prvotřídní vůně....ovšem pozor, na každém se rozleží malinko jinak, ale pokud sedne, je to špička, absolutní elegance.

    OdpovědětVymazat
  2. Kupuji a užívám si tuhle úžasnou vůni již pár let,ale jen na zimu. Děsím se toho, jestli ji přestanou vyrábět, protože už takové hrozby na netu proběhly. Neznám náhradu, je absolutně vyjímečná.

    OdpovědětVymazat